Coming back one more time

25. november 2017 at 16:06 | Ella |  I Write

Ahoj, vítejte u nového článku. Já vím, že tento článek už jsem psala několikrát a od té doby jsem se tady opět neukázala. Důvodem je, že nebyl čas, nálada a ani inspirace. A ačkoliv se od příštího týdne vracím do školy (o týden později, než bych měla, ale co se dá dělat), cítím nutkání se sem vrátit a opět začít psát nějaké články. Takže hádám, že škola (ve které jsem se ještě v novém semestru neukázala) je moje inspirace? Nevím. Každopádně jsem vám to nejprve chtěla oznámit, ať na vás nevybafnu s novými články. Problém je, že jsem samozřejmě zameškala asi milion článků, dva miliony recenzí a bůh ví co ještě. Což byl jeden z důvodů, proč jsem s návratem váhala. Každopádně jsem se rozhodla, že některé články prostě doplňovat nebudu. Teď mluvím především o New In, ve kterém bych měla šílený zmatek, takže léto prostě vynechám (bohužel, protože jsem nakoupila spoustu nových věcí, ale co se dá dělat), a začnu říjnem. Možná vám sem dám aspoň nové knihy, kterých nebude tolik.

Co se týče dalších článků, jako jsou přečtení knihy nebo shlédnuté filmy, tak u těch ještě nevím, rozmyslím si to a pokud bude čas, tak vám sem hodím nějaký rychlý přehled, spíš nějaký seznam bez komentářů, ať máte aspoň nějakou představu. Celkově bych se chtěla znovu zaměřit spíše na recenze, které budou přibývat tak nějak náhodně (některé mám už rok napsané, ale nepublikované, některé budou na starší knihy, ale hlavně chci konečně recenzovat to, co aktuálně přečtu). A aby to tady nebylo jenom o recenzích, tak mám samozřejmě v plánu i nějaké jiné články, knižní doporučení a podobně. No, a pokud to půjde hodně dobře, tak bych se sem tam ráda vrátila k té kosmetice, kterou to tu začínalo. Sice už nenakupuju, a tudíž nezkouším tolik produktů, ale i tak jich mám spoustu v zásobě, a když se tedy poštěstí, tak i o nich bych si s vámi ráda popovídala.

Tak to je tedy ode mě už všechno, doufám, že vás můj opětovný návrat nevyděsí, ale potěší a že si tohle blábolení někdo přečte a pokud ano, tak že s toho i něco pochopíte :D. Tak se tu zatím mějte a já jdu pracovat ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 RobertSes RobertSes | Email | Web | 28. november 2017 at 16:42 | React

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-cialis-original-en-ligne/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/acheter-cialis-original-en-ligne/</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama