July 2017

Summer 2017 TBR

28. july 2017 at 15:30 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Sice už je skoro konec července, ale já vám teprve teď přináším moji TBR na letošní léto. Pokud vás to uklidní, tak je to stejně jedno, jelikož jsem zatím četla pouze jednu knihu ze seznamu a trošku si říkám, jestli má seznam vůbec smysl, protože jak se znám, tak nakonec budu číst úplně něco jiného (pokud jste si ještě nevšimli - dodržování TBR seznamů mi nejde a to opravdu hodně), ale tak chtěla jsem to stejně zkusit, tak uvidíme, jak to dopadne. Prázdniny mám skoro do konce září, tak aspoň polovinu bych přečíst mohla. Mám na něm pouze 11 knih, což není moc, ale některé jsou série, takže ve skutečnosti jich bude samozřejmě mnohem víc, ale to vše se dozvíte v samotném článku.

Movies I've Seen in June 2017

15. july 2017 at 15:11 | Ella

Ahoj, vítejte u nového článku. Červen byl, co se týče shlédnutých filmů velice plodný, celkem 36 kousků! Jelikož se nevysílalo moc seriálů, snažila jsem se dohnat nějaké filmové resty, které na mě už nějakou dobu čekaly, a celkem se mi to povedlo. Našlo se tady spoustu skvělých filmů, ale hodně z nich mě i zklamalo, ale o tom si povíme za chvilku. Teď v červenci už zase na filmy tolik nekoukám, takže jich tu pravděpodobně nebude tolik.

June 2017 in Books

9. july 2017 at 17:39 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. V červnu jsem až tak moc nečetla, ačkoliv jsem už měla po škole. Moc se mi do čtení nechtělo, takže jsem nakonec přečetla jenom 10 knih. Není to zas taková hrůza, ale vím, že jsem toho mohla přečíst víc. Na druhou stranu tady mám celkem hezké kousky, které jsem si chtěla už delší dobu přečíst a taky jsem si odškrtla další knihu z letošní TBR. Ještě mi jich chybí 17, tak jsem zvědavá, jestli to ještě letos stihnu. Teď už se ale podíváme na červnové knihy.

Upcoming Book Releases (July 2017)

8. july 2017 at 20:29 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Červenec je na knižní novinky trošku chudší měsíc, není tam nic, co by mě vyloženě zaujalo a musela jsem to okamžitě mít, ale i tak jsem tam našla několik titulů, které bych si eventuálně ráda přečetla. A v dnešním článku se s vámi o ně podělím.

Upcoming Movie Releases (July 2017)

7. july 2017 at 17:19 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Dneska jsem si pro vás připravila červencové filmové novinky. Poslední dobou je to, co se týče nových filmů dost bída, mám pocit, že do kin nejde skoro nic, co by mě zaujalo. Ale možná to je tím, že jsem viděla minimum trailerů, takže polovinu filmů vlastně ani vůbec neznám. Opět jsem tedy našla pouze jeden film, a tady by se dalo říct, že se ho spíš bojím, než že bych nadšeně vyhlížela jeho premiéru. Uhádnete, o jakém filmu mluvím?

New In: June 2017

6. july 2017 at 20:19 | Ella |  New In

Ahoj, vítejte u nového článku. Po měsíci tu mám zase nové nákupy. Poslední dobou se mi celkem daří moc nenakupovat, takže tady toho bude podstatně méně než jindy, ale samozřejmě se tady ještě stále nějaké nové přírůstky najdou.