June 2017

Vážka v jantaru (Diana Gabaldon) - Book Review

29. june 2017 at 18:00 | Ella |  Book
Vážka v jantaruPůvodní název: Dragonfly in Amber
Český název: Vážka v jantaru
Autor: Diana Gabaldon
Počet stran: 968
Jazyk: Čeština
Formát: Vázaná s přebalem
Nakladatelství: Omega
Překlad: Robert Dastych
Rok vydání: 2016
Žánr: historický román
Oficiální anotace (CZ): Strhující příběh navazuje na první díl s názvem "Cizinka". Tentokrát nás ale přivede do Francie, kam Claire a Jamie uprchli před brutálním pronásledováním velitele anglické posádky ve Skotsku. Stanou se svědky plánování dalšího postupu ve snaze Stuartovců získat zpátky skotský trůn…
Upcoming Book Releases (June 2017)

23. june 2017 at 17:49 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Vím, že už je skoro konec června, ale i přesto se podíváme na červnové knižní novinky, když už jsem to měla nachystané. Takže pokud vám nějaká utekla, tak se můžete podívat, co dalšího si ještě potřebujete pořídit. Já teď chci nákupy knih trošku omezit a spíš se zaměřit na to, abych přečetla ty, co už mám doma, ale jelikož se blíží moje narozeniny, tak samozřejmě určitě nějaké knihy přibudou, ale chci se soustředit na případné doplnění sérií, které nemám kompletní, tak uvidíme, jak mi to vyjde.

Movies I've Seen in March - May 2017

22. june 2017 at 17:35 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Dneska vám konečně ukážu, jaké filmy jsme od března do května viděla. Nakonec se mi jich tady nashromáždilo docela dost, protože hodně jsem jich viděla v květnu a teď v červnu jich bude ještě víc. V květnu totiž bylo to mezistádium seriálů, kdy většina seriálů, co se vysílají přes rok skončila, ale ty letní ještě nezačaly. Což je ideální čas zkouknout nějaké ty filmy, kterých mám v zásobě opravdu hodně. Nakonec tady mám 22 filmů, což je docela hezké číslo. Tak se na ně podíváme.

March - May 2017 in Books

22. june 2017 at 17:35 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Ano, vím, zase jsem se trošku odmlčela a ještě jsem ty články nedohnala, ale znáte to, užívám si volno (nebo se o to aspoň snažím), koukám ostošest na filmy, snažím se číst, takže na psaní úplně nebyl čas a chuť, ale nebojte, já se do toho pomalu dostanu. Teď si hlavně potřebuju udělat pořádek v tom, jaké recenze potřebuju napsat, co za články bych v nejbližší době chtěla vydat, ale tím vás více nebudu zatěžovat, já to dám nějak dohromady a určitě něco bude. Dneska se ale podíváme, co jsem během té své tříměsíční pauzy četla. Celkově toho bylo docela dost na to, že jsem měla málo času. Celkem jich tady mám 30, což v průměru vychází na 10 knih za měsíc. A to není špatné, že? Ano, nejsou tam žádné velké bichle, ale i tak jsem spokojená. Je tam i hodně knížek do školy, které jsem se opravdu poctivě snažila načíst. Protože jsem opět naivně (a velmi mylně) předpokládala, že ten seznam budu potřebovat ke zkoušce. No, tak zase nic no. Ale aspoň mám načtené nějaké nové americké klasiky. A teď už se pojďte podívat, co pro vás mám.

New In: March - May 2017

22. june 2017 at 17:35 | Ella |  New In

Ahoj, vítejte u nového článku. Poslední New In bylo v únoru, takže je jasné, že se tady toho docela nahromadilo. Ale čekala jsem, že toho bude víc, zas tak hrozné to není. Chtělo jsem dohnat všechny nákupy z posledních měsíců, bohužel už si je všechny nepamatuju a ani jsem si je nezapisovala, takže je tady pouze to, na co jsem si vzpomněla, ačkoliv doufám, že je to všechno a moje hlava není zas tak děravá. Aby to bylo trošku přehlednější, tak jsem to rozdělila na kategorie. Tak jdeme na to.

Upcoming Movie Releases (June 2017)

1. june 2017 at 22:29 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Po velmi dlouhé pauze je tady konečně první pořádný článek, ve kterém se tedy podíváme na filmové novinky, respektive spíš novinku, za červen. Stále se snažím všechno dohánět, takže jsem neviděla ani žádné trailery na nové filmy, proto jsem našla jenom jeden kousek, ale tak aspoň něco, že ano. Snad to bude příští měsíc lepší.