March 2017

Doubleinfinity Book Club Review - Doon (Carey Corp, Lorie Langdon)

8. march 2017 at 22:22 | Ella |  Book
Původní název: Doon
Český název: -
Autor: Carey Corp, Lorie Langdon
Počet stran: 368
Jazyk: Angličtina
Formát: E-book
Nakladatelství: Zondervan
Překlad: -
Rok vydání: 2013
Žánr: román, fantasy
Oficiální anotace (EN):
DOON…

Veronica doesn't think she's going crazy. But why can't anyone else see the mysterious blond boy who keeps popping up wherever she goes? When her best friend, Mackenna, invites her to spend the summer in Scotland, Veronica jumps at the opportunity to leave her complicated life behind for a few months.

But the Scottish countryside holds other plans.

Not only has the imaginary kilted boy followed her to Alloway, she and Mackenna uncover a strange set of rings and a very unnerving letter from Mackenna's great aunt-and when the girls test the instructions Aunt Gracie left behind, they find themselves transported to a land that defies explanation. Doon seems like a real-life fairy tale, complete with one prince who has eyes for Mackenna and another who looks suspiciously like the boy from Veronica's daydreams. But Doon has a dark underbelly as well. The two girls could have everything they've longed for...or they could end up breaking an enchantment and find themselves trapped in a world that has become a nightmare.

February 2017 in Books

6. march 2017 at 22:29 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Únor se u mě nesl ve znamení re-readingu. Asi jste zaznamenali, že to je nová funkce na Goodreads, teď už tam je zaznamenané, pokud jste knihu četli víckrát. Ale i tak jsem tam vmáčkla nějaké novinky, nicméně většinu knih jsem četla opakovaně.

New In: February 2017

5. march 2017 at 17:49 | Ella |  New In

Ahoj, vítejte u nového článku, kterým je opět New In, tentokrát za únor. Tento měsíc se budu snažit, aby na blogu opravdu byly i jiné články, než tyto a hlavně aby vycházely tak nějak průběžně. Ale teď už k dnešnímu článku. Na začátku února jsem si řekla, že bych měla začít šetřit. Jenže pak se mi tam objevilo několik položek, které jsem potřebovala koupit, a pak se to hodně zvrhlo a nakonec jsem utrácela zase docela dost.

Upcoming Book Releases (February 2017)

4. march 2017 at 12:20 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Tenhle měl vyjít už skoro před měsícem, ale únor pro mě byl hodně náročný, každý den jsem jezdila do školy, k tomu ještě několikrát týdně do práce, úkoly do školy, prostě toho bylo hodně, takže jsem na nic neměla ani čas, ani náladu. Teď mám volný víkend, tak se pokusím některé věci trochu dohnat a napsat nějaké články a taky si to zkusit rozplánovat tak, abych v březnu fakt něco vydávala, tak mi držte palce, ať se mi to povede. Jak už jste pochopili z nadpisu, dneska se podíváme na únorové knižní novinky. Jak říkám, o měsíc později, už tu máme březen, ale to nevadí, nerada bych měla resty.