February 2017

Upcoming Movie Releases (February 2017)

9. february 2017 at 12:19 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Dneska jsem si pro vás připravila únorové filmové novinky, kterých upřímně není moc, pouze jedna. Ale jelikož stejně moc filmů nestíhám, tak je dobře, že mi až tolik nepřibývají. A jsem si jistá, že dokážete odhadnout, jaký film vás tam čeká.

Movies I've Seen in January 2017

8. february 2017 at 16:49 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Leden byl na filmy dost chudý. Viděla jsem jenom jeden, na který jsem šla na konci měsíce do kina. Jelikož jsem měla velký skluz se seriály, na filmy nějak nezbýval čas. Ani chuť. Teď bych to chtěla napravit a na nějaké se konečně podívat, tak snad mi to konečně vyjde.

January 2017 in Books

6. february 2017 at 17:09 | Ella |  Book

Ahoj, vítejte u nového článku. Dneska se podíváme, jakými knihami jsem zahájila rok 2017. Vždycky ze začátku roku čtu víc než třeba na konci, ale letos se mi to úplně nedařilo, ze zkoušek jsem byla tak unavená, že jsem neměla ani chuť si tolik číst, spíš jsem jenom zírala na obrazovku počítače. A jakože fakt zírala, prostě jsem nic nedělala. I tak jsem ale přečetla 11 knih a k tomu 2 novely, což nakonec není zase tak špatné.

New In: January 2017

2. february 2017 at 16:50 | Ella |  New In

Ahoj, vítejte u prvního New In za rok 2017. Máme za sebou první měsíc v novém roce, tak je třeba si prohlédnout, za co jsem utrácela. Přiznávám, že v lednu jsem utrácela více. Hlavně jsem ještě potřebovala dokoupit nějaké věci, na které se o Vánocích nedostalo a pak taky probíhalo zkouškové období, takže je logické, že jsem se potřebovala za ty nervy i úspěchy patřičně odměnit. Proto je dnešní článek opět trošku delší a hlavně objemnější. Ještě chci zmínit, že to je asi trošku zpřeházené, protože jsem to fotila najednou, takže už to nebude nafoceno tak, jak jsem to nakoupila. Tak a teď už pojďme na to.

Doubleinfinity Book Club Review - What Light (Jay Asher)

1. february 2017 at 22:49 | Ella |  Book
Původní název: What Light
Český název: Vánoční zázrak
Autor: Jay Asher
Počet stran: 272
Jazyk: Angličtina
Formát: E-book
Nakladatelství: Razorbill
Překlad: -
Rok vydání: 2016
Žánr: román, pro děti a mládež
Oficiální anotace (CZ): Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska.