Movies I've Seen in May 2016

4. june 2016 at 20:29 | Ella |  Movie

Ahoj, vítejte u nového článku. Na rozdíl od minulého měsíce jsem v květnu viděla hned několik filmů, takže konečně mám o čem vyprávět. Ještě spoustu jich mám na seznamu, ale snad se tím přes léto nějak proberu. V květnu jsem viděla 7 filmů, což je celkem hezké číslo. Z toho jsem na 2 byla v kině a 5 jsem jich tedy viděla doma. Na moje poměry to je celkem dost, tak se pojďme detailněji podívat, na co jsem se to vlastně dívala.1. Zootopia - 1. května byla v CineStaru levná neděle, takže jsem vzala bráchu a vyrazili jsme na Zootopii, protože za 50 Kč, no neberte to. Bylo tam sice hrozně moc lidí a nesehnali jsme úplně nejlepší místa, ale i tak to bylo docela v pohodě a oba jsme se ti užili. Já možná dokonce i víc než on. Zootopia je úžasný film, není to jenom pohádka pro děti, ale myslím si, že to bude bavit i starší diváky. Nejvíc mě dostala scéna, kde Judy přijíždí vlakem do Zootropolis a my můžeme vidět, jak to tam vlastně vypadá, to se opravdu povedlo.

Hodnocení: 9/10

2. Captain America: Civil War - O týden později jsem vyrazila do kina znovu, tentokrát no nový díl Kapitána, na který jsem čekala zhruba 2 roky? No prostě od doby, co ho oznámili a to už bylo docela dávno. Musím říct, že mě to naprosto ohromilo, i když to občas bylo citově velmi náročné. Prostě Kapitán je můj nejoblíbenější superhrdina, takže je jasné, že jsem si to užila. Jedinou mojí výhodou je, že jsme se v podstatě dočkali nových Avengers, s čím jsem počítala a zas tolik mi to nevadí, ale možná by bylo fajn mít ještě jeden film, kde má hlavní roli Kapitán a pouze on. Takže budu muset doufat, že tohle není poslední film.

Hodnocení: 10/10

3. The Longest Ride - Longest Ride jsem měla rozkoukanou už někdy od dubna, ale pořád jsem se nemohla dostat k tomu to dokoukat. Byl to fajn film, ale Sparksovy knihy mají už i lepší zpracování, takže můj nejoblíbenější není. Bohužel ačkoliv mám Brit Robertson docela ráda, v některých scénách mi docela vadila, asi jsem si Sophie představovala trochu jinak. Zato Scott Eastwood byl skvělý.

Hodnocení: 7/10


4. No Way Jose - Netuším, proč jsem tenhle film měla vůbec na seznamu, ale kdybych ho neviděla, vůbec nic by se nestalo. Nechápu, o čem to mělo být, za mě šílená nuda, skoro jsem se nemohla přimět to dokoukat.

Hodnocení: 4/10

5. Atonement - Opět film, který jsem měla delší dobu rozkoukaný. Herecké obsazení úžasné, hlavně James McAvoy byl skvělý. Pokud jste film ještě neviděli, tak se rozhodně podívejte.
Hodnocení: 8/10

6. Singin' in the Rain - Tak tohle je klasika, o které slyšel snad každý, ale já jsem až doteď ten film nikdy neviděla. Je perfektní, ty vystoupení jsou úžasná, hlavně Singin' in the Rain a Good Morning.

Hodnocení: 8/10

7. Austenland - Pro fanynku Jane Austenové je Austenland snad povinností. Začátek filmu jsem viděla v televizi, tak jsem se rozhodla na něj podívat a byla to skvělá oddechovka, vtipná, romantická, prostě přesně to, co jsem čekala. A vůbec by mi nevadilo se do takového Austenlandu vydat a najít svého vlastního pana Darcyho.

Hodnocení: 8/10

Jaké zajímavé filmy jste v poslední době viděli vy?
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama