My Advent Wreaths

4. december 2015 at 20:09 | Ella |  I Write

Konečně se znovu dostáváme k vánočně laděnému článku. Nějak je nestíhám psát, tak snad se to se mnou zlepší. Minulý týden nám začal advent, takže všichni asi doma máte nějaký adventní věnec, ať už kupovaný, nebo domácí. My máme doma hned 2 a oba jsem dělala já. Dělám je každý rok a docela mě to baví, je to takové uklidňující. Já s nima jsem spokojená, myslím, že nevypadají nejhůř, i když nějaké chybičky jsem na nich potom našla.
Tento větší věnec s červenýma svíčkama a dekoracema máme v kuchyni na stole. Každý rok jsem dělala věnce z jehličnamů, většinou jedlička nebo smrk, bohužel letos jsem měla k dispozici jenom tůje, takže jsem si s nimi musela vystačit. Nevypadá to špatně a aspoň to neopadá. Já věnce vyrábím tak, že větvičkama obaluju polystyrénový kruh a pak je pevně utahuju květinářským drátkem, protože nemám moc ráda, když to všude trčí, navíc to pak zabírá hodně místa. Letos jsem nestihla nakoupit žádné nové dekorace, takže jsem si musela vystačit s tím, co zbylo z předchozích let. Ozdoby jsou přilepené pomocí tavící pistole.


Tento menší fialový věnec zdobí můj pokoj. Ten je sice laděný do oranžové barvy, ale před lety se mi někde zalíbily fialové svíčky, takže mám každý rok fialový věnec. My ho totiž nezapalujeme, protože nám to pak vždycky stékalo na ty ozdobý a celkově to vypadalo, že začne hořet, takže si radši zapálíme svíčku někde ve svícnu. Kromě fialových ozdob jsou tam i bílé, aby to nebylo takové jednobarvné. I tyto ozdoby zbyly z loňska, nové jsem nekupovala. Ještě mám věnec obmotaný takovým perličkovým provázkem a vypadá to moc hezky.

Co na věnce říkáte? A jaké máte doma vy? Vlastnoručně vyrobené, nebo si je raději koupíte? A do jakých barev je ladíte?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 5. december 2015 at 21:42 | React

Já bych něco takového určitě vyrobit nedokázala. Moc se ti oba povedly. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama