December 2015

Happy New Year

31. december 2015 at 18:49 | Ella |  I Write

Konečně i já jsem se dostala k sepsání tohoto článku. Nejsem moc na velké proslovy, takže bych vám chtěla popřát příjemné prožití silvestra a samozřejmě šťastný Nový Rok, ačkoliv nebojte, uvidíte mě tu i zítra. Tohle je jen takový rychlý článek s přáním, větší proslovy budou (možná) následovat v jiných článcích, ve kterých se vás budu snažit obšťastnit s mými plány na rok 2016.
Jenom bych vám velmi ráda poděkovala za všechny ty návštěvy, komentáře a celkově vaši podporu v roce 2015. Opravdu moc to pro mě znamená, takže děkuju a uvidíme se spolu zase v roce 2016 :)

All the Bright Places (Jennifer Niven) - Book Review

31. december 2015 at 11:59 | Ella |  Book
Původní název: All the Birght places
Český název: Všechny malé zázraky
Autor: Jennifer Niven
Počet stran: 338
Jazyk: Čeština, Angličtina
Formát: Vázaná kniha, ebook
Oficiální anotace (CZ): Strhující příběh o hledání a (ne)nalézání, o lidských předsudcích a první lásce.

Theodora Finche fascinuje smrt. Violet Markeyová zase žije pro budoucnost - těší se na den, kdy dokončí střední školu a bude moct opustit rodné městečko, které jí připomíná nedávnou tragickou smrt sestry. Když se ti dva potkají na římse školní zvonice, není ale docela jasné, kdo koho vlastně bude zachraňovat.

Finch je obyčejný kluk, až na to, že trpí bipolární poruchou. Violet je obyčejná holka, až na to, že Finchovi přijde úplně neobyčejná. Ty dva svede dohromady školní projekt, jehož cílem je objevovat "krásy Indiany", a oba přitom učiní zajímavé objevy. Finch zjišťuje, že jen s Violet může být sám sebou, podivínským, přemýšlivým, ale zároveň zábavným a originálním, a že není až takový blázen, za jakého ho ostatní považují. Violet zase zapomene počítat dny do konce školy a konečně začíná znovu žít.

Books I want to read in 2016

30. december 2015 at 14:29 | Ella |  Book

Zdravím moji milí čtenáři. V dnešním článku se podíváme na něco, co je podle mě velmi zajímavé a hodně jsem se na to těšila. Jak asi víte, velmi ráda čtu a můj seznam knížek je velice obsáhlý. Bohužel tam je velké množství knížek, které si už hodně dlouho chci přečíst, ale dosud jsem se k tomu nedostala. Proto jsem se rozhodla, že si ten seznam prohlédnu a vyberu několik knížek, které bych si příští rok opravdu chtěla přečíst. Nakonec jsem jich vybrala 22, což není zas tak moc. Myslím, že až na jednu už všechny vyšly, některé už před delší dobou, takže mi nic nebrání v tom si je přečíst. Teda až na to, že prostě nemám tolik času.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter (005 Pretty Poppy & 008 Hug me)

29. december 2015 at 14:09 | Ella |  Beauty

Ahoj, vítejte u nového článku. Dneska mám pro vás recenzi na dva velice populární produkty značky Astor - máslíčka na rty.Věřím, že jste o nich už všichni slyšeli a spousta z vás má nějaké doma. Já vlastním hned 2 odstíny, které jsem si pořídila někdy na podzim. Oba produkty jsou kupované ve výprodeji, protože jsem nikdy nevychytala žádnou akci a dávat za ně v drogerii skoro 200 Kč se mi zrovna nechtělo. Nakonec se mi je sehnat povedlo a vy se dnes dozvíte, jak jsem s nimi spokojená.

Avon Kiss´n´Go Lipstick Review

27. december 2015 at 15:29 | Ella |  Beauty

Ahoj, vítám vás u dnešního kosmetického článku. Opět si posvítíme na jednu rtěnku z Avonu, kterou vlastním. Mám ji už několik měsíců a dostala jsem ji od mamky. Šlo o nějakou jarní limitku řady Color Trend, takže mám pocit, že už se v katalogu neobjeví, což upřímně není velká škoda. Ano, menší spoiler - nebude to zrovna kladná recenze. Bohužel i takové je nutné někdy napsat.

Panika - Book Review

26. december 2015 at 18:09 | Ella |  Book
Původní název: Panic
Český název: Panika
Autor: Lauren Oliver
Počet stran: 312
Jazyk: Čeština
Formát: Vázaná kniha
Oficiální anotace (CZ): Panika začala jako spousta věcí v Carpu, nudném malém městečku uprostřed ničeho - protože bylo léto a nebylo co dělat. O co v téhle hře jde? Je to prosté. Nemít strach.

Heather nejdřív ani nenapadlo, že by se do Paniky pouštěla. Nikdy by si nepomyslela, že je nebojácná a že by chtěla vyčnívat. Ale pak zjistí, že je tu něco a někdo, pro koho stojí za to bojovat, a je statečnější než kdy dřív. V sázce je příliš mnoho, ovšem výhra je vysoká, tolik peněz by jí umožnilo navždy opustit nenáviděné město a nechat starou Heather za sebou, pohřbenou v prachu.
Dodge se Paniky nikdy nebál, právě naopak. Pohání ho jeho tajemství, díky němu hladce prochází každým dalším kolem a je si sám sebou jistý. Ví, že vyhraje. Ale netuší, že není sám, kdo má tajemství. Všichni mají nějaký důvod proč hrát.
Heather a Dodgovi přinese hra nová spojenectví, překvapivá zjištění a možná i nějakou tu první lásku - a vědomí, že někdy nejvíc potřebujeme právě to, čeho se k smrti obáváme.

What I Got For Christmas 2015

25. december 2015 at 16:19 | Ella |  I Write

Ahoj všichni. Tak co, užili jste si Štědrý den? Já docela jo. A jak jsem včera slíbila, dneska budete mít možnost si prohlédnout, co mi nadělil Ježíšek. Fotky jsem fotila včera večer a to docela v rychlosti, takže se omlouvám, že některé nejsou zrovna nejlepší, ale něco mi říká, že ani během dne by to nedopadlo nejlépe. Fakt si musím pořídit nějaký nový foťák. Všechny dárečky jsem si vybírala sama, takže jsem věděla, co dostanu. Sice to ztrácí to kouzlo překvapení, bohužel ani jeden z rodičů už mi není schopný vybrat dárek, proto to každý rok řešíme tak, že si ty dárky nakoupím sama. Aspoň pak mám jistotu, že dostanu to, co jsem orpavdu chtěla a ne něco, co mi bude ležet ve skříni a budou to zbytečně vyhozené peníze. Dárků je podle mě tak nějak příměřeně, ani moc, ani málo. Nenajdete tam žádné drahé věci, spíš takové drobnosti. Tak jdeme na to.

Merry Christmas

24. december 2015 at 10:09 | Ella |  I Write

Dnešní článek bude trošičku kratší, ale nebojte se, nepřipravím vás o něj. Jak jste si asi někteří všimli, tak dneska je 24. prosince, tedy Štědrý den. Proto bych vám všem chtěla popřát Veselé Vánoce a bohatého Ježíška. Doufám, že si tento den všichni užijete v klidu svých domovů a hlavně s rodinou. Jak jsem řekla, tento článek bude kratičký, ale já na takové slavností proslovy moc nejsem. Pokud všechno vyjde, tak by se tady v následujícíh několika dnech měl objevit článek, co jsem dostala od Ježíška, ale pokud toto čtete později, tak se mi samozřejmě můžete do komentářů už teď pochlubit, co vám letos nadělil. Tohle už je opravdu všechno, co jsem měla na srdci, takže ještě jednou Veselé Vánoce.

Nail Polish Review - NYC 'Mint Macaroon' & Miss Sporty #463

23. december 2015 at 20:59 | Ella |  Beauty

Hola hola, vítejte u nového článku. Rozhodla jsem se, že je čas ukázat vám manikůru z doby dinosaurů (protože je docela stará, ale z nějakého důvodu mi ty dinosaury i nějak připomíná). Jednou jsem se zase nudila a vznikla z toho tato tečkovaná manikůra. Tehdy se mi docela líbila, ale když se teď dívám na ty fotky, přestala se mi líbit kombinace barev. No nevadí. Třeba se to vám líbit bude. Tak pojďme na to.

Christmas Sweaters

22. december 2015 at 13:59 | Ella |  I Write

Vítám vás u pravděpodobně posledního vánočního článku. Chtěla jsem jich napsat víc, bohužel učení a jiné povinosti mi to nedovolily, ale snad vás i těch pár článků zaujalo. V tom dnešním se podíváme na vánoční svetry. Nevím jak vy, ale já je naprosto zbožňuju a klidně bych je nosila celý rok. Bohužel většinou když v obchodě na nějaký svkělý narazím, tak nemají moje číslo, nebo je moc drahý. I tak jich ale pár vlastním (orpavdu pár, mám 2, ale k Vánocům dostanu další a v totmo článku ho budete moci vidět). Vybrala jsem nakonec 3 obchody, abych vás příliš nezahltila, protože každý si asi vybere sám ten nejlepší, jenom jsem vám chtěla ukázat, jaké se líbí mě.