November 2015

My Christmas Wishlist

29. november 2015 at 17:49 | Ella |  I Write

Včera jsem psala, že plánuju několik vánočních článků a tady je první z nich. Ano, velice originální, ale nebojte, plánuju i trošku originálnější témata. Dneska se však podíváme na to, co bych ráda letos našla pod stromečkem. Je to trošičku imaginární wishlist, protože nejspíš žádnou z těchto věcí pod stromečkem neuvidím, ale co se dá dělat, milionářkou jsem se zatím bohužel nestala. Dárky pod stromeček si sice nakupuju sama, protože rodiče mi nejsou schopni sami nic vybrat, ale přesto je můj rozpočet poněkud omezený a upřímně, naši by mě asi zabili, kdby zjistili, že jsem utratila tolik peněz za takové "blbosti", jak oni říkají. Ale tak pokud tohle čte ježíšek, Santa Claus nebo třeba Děda Mráz, aspoň teď ví, co by mi měl přinést.

Pečující barva na rty Avon Luxe (Review)

28. november 2015 at 14:49 | Ella |  Beauty

Zdravím , vítejte u dnešního nového článku. Ano, opět další kosmetická recenze, já vím, ale já toho mám v počítači tolik, že se tím potřebuju trochu probrat a většina produktů už je na trhu několik měsíců a to jsem o nich chtěla psát jako o novinkách. Ale zase na druhou stranu, aspoň jsem měla více času je vyzkoušet. Jedním z těchto produktů je pečující barva na rty Avon Luxe, která byla představena taky v létě? Omlouvám se, ale tohle si už opravdu nepamatuju. Každopádně už několik měsíců ji v katalozích můžete nalézt. Já bych po ní normálně nesáhla, ale jako Avon Lady jsem měla možnost ji díky objednávkám vyzkoušet pouze za 1 Kč, takže neberte to, že? Dneska se tedy podíváme, jak s ní jsem po měsících testování spokojená.

Dermacol Love Lips Lip Balm Review

26. november 2015 at 20:09 | Ella |  Beauty

Salut, vítejte u nového článku (nebojte se, nehodlám ho psát francouzsky, jen mě nenapadl lepší pozdrav :D). Dneska se podíváme na dva balzámky z mojí sbírky, konkrétně z kolekce Love Lips od Dermacolu. Balzámy jsem kupovala v létě, hned jak se dostaly do obchodů, takže už je mám docela odzkoušené a doufám, že se tato recenze povede, protože s těmi předchozími, co na blogu najdete až tak spokojená nejsem. Tak uvidíme, co z toho dnes vznikne.

Nail Polish Review - Avon 'Savage' & Maybelline All Access Top Coat

22. november 2015 at 20:19 | Ella |  Beauty

Skoro 2 měsíce tu nebyl žádný článek o nehtech, takže jsem se opět rozhodla něco sepsat. Opět se jedná o fotky focené někdy v létě, protože já ty recenze prostě včas psát nestíhám. Dneska se podíváme hned na dva laky - jeden klasický barevný a jeden top coat.

Bohové Olympu - Proroctví (Book Review)

20. november 2015 at 20:19 | Ella |  Book
Původní název: The Heroes of Olympus - The Lost Hero
Český název: Bohové Olympu - Proroctví
Autor: Rick Riordan
Počet stran: 512
Jazyk: Čeština
Formát: Vázaná kniha
Oficiální anotace (CZ): Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu?

Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…

My Future Plans

18. november 2015 at 14:59 | Ella |  I Write

Vítejte u nového článku. Dneska to bude opět trochu (hodně) vykecávací článek, ale jak jsem už několikrát zmínila, chci, aby tady na blogu byly články všeho druhu. Dlouho jsem přemýšlela, jaký článek by vás mohl zajímat nejvíce a nakonec jsem se rozhodla, že by to možná opět chtělo něco z mého života. Ale nebojte, mám asi 20 dalších nápadů na články, takže se dočkáte i něčeho jiného. Jak už jste pochopili z názvu, budu mluvit o svých plánech do budoucnosti. Pravdou je, že jich moc nemám, ale i přesto mám jakousi "vizi", o kterou bych se s vámi chtěla podělit. Nečekejte nic velkolepého, nemám v plánu stát se princeznou, prezidentkou nebo doletět na měsíc (zatím :D).

Avon Extralasting Lipstick Review

15. november 2015 at 16:39 | Ella |  Beauty

Zdravím všechny, co si tohle čtou. Máme tady nový článek a další kosmetickou recenzi. Dneska se opět podíváme na jednu z mých rtěnek od Avonu. Recenze na rtěnku tady sice byla před pár dny, ale tuhle rtěnku už mám docela dlouho, tak jsem konečně chtěla napsat recenzi, než na to zapomenu a příště se snad podíváme na jiný produkt. Vytvořila jsem taky seznam článků, které bych chtěla napsat a které nejsou recenze kosmetiky, tak pokud to klapne, tak se určitě máte na co těšit. Ale teď už se pojďme věnovat dnešnímu produktu.

Sunday Funday at Zoo in Zlín

13. november 2015 at 15:09 | Ella |  Navigation

Dneska pro vás mám trochu jiný článek. V neděli jsem byla s rodiči a mladším bratrem ve Zlínské zoo, kde jsem samozřejmě pořídila spoustu fotek, tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu sepsat článek, aby tady nebyly samé kosmetické recenze, které nemusí zajímat všechny. Po návštěvě zoo jsme ještě navštívili hrad Helfštýn a i tam jsem pořídila nějaké fotky. Musím upozornit, že nejsem moc dobrá fotografka a navíc pokud znáte můj blog delší dobu tak víte, že ani můj foťák není nějak skvělý, takže podle toho taky vypadají i fotky, ale hodně jsem se snažila, aby byly použitelné. Celkem jich mám asi 200, ale nebojte, vybrala jsem tady jenom pár nejzajímavějších.

Avon 3D Plumping Lipstick Review

11. november 2015 at 16:19 | Ella |  Beauty

Zdravím všechny svoje čtenáře a vítám vás u dnešního článku, kde se opět dočkáte kosmetické recenze. Kosmetika se mi poslední dobou doma nějak hromadí a v počítači mám asi milion fotek, takže bych čas od času měla nějakou tu recenzi napsat. Dneska se podíváme na rtěnku 3D Plumping od Avonu. Tuto novinku Avon představil někdy během srpna a já jsem ji pochopitelně toužila vyzkoušet. Jak jsem se rtěnkou spokojená se právě teď dozvíte.

October 2015 in books

7. november 2015 at 21:49 | Ella |  Book

Konečně vás můžu přivítat u nového knižního článku. Posledních pár dní jsem zase nestíhala jakékoliv články psát, takže ho vydávám s menším spožděním, ale pořád celkem brzo. Musím přiznat, že jsem se ve čtení trochu zhoršila, v říjnu jsem přečetla pouze 10 knih, ale i tak si myslím, že je jich docela dost. Tak už se pojďme podívat, co tady tentokrát máme. ještě znovu zmíním, že pokud někdo máte profil na Goodreads, budu ráda, když si mě přidáte do přátel.