September 2015

Nail Polish Review - Rimmel 60 Seconds (813 - Round and Round the Garden)

25. september 2015 at 18:09 | Ella |  Beauty

Dneska jsem si pro vás opět připravila nějakou tu kosmetickou recenzi, konkrétně na další lak na nehty z mojí sbírky. Podíváme se na lak značky Rimmel z kolekce 60 Seconds. Je to můj první lak značky Rimmel a pořídila jsem si ho v odstínu 813 - Round and Round the Garden. Sehnala jsem ho někde ve výprodeji asi za 10 Kč, takže bylo jasné, že se mnou musel jít domů. Fotky už jsou hrozně staré, fotila jsem to někdy na začátku léta a jsou focené mobilem, proto ta horší kvalita.

Heat Wave - Book Review

20. september 2015 at 19:39 | Ella |  Book
Původní název: Heat Wave
Český název: Heatová a vlna žáru
Autor: Richard Castle
Počet stran: 198
Jazyk: Angličtina
Formát: E-book
Oficiální anotace (CZ): Hlavní postavou je atraktivní Nikky Heatová, detektiv z newyorského oddělení vražd. Tu při vyšetřování doprovází Jameson Rook, novinář, který pracuje na článku o policejním sboru. Nikky se v první knize série musí poprat jak s vraždou bohatého majitele realitní firmy, tak s vtíravým Rookem, který má talent ukázat se vždy v nesprávný čas na nesprávném místě. S přibývajícím počtem podezřelých, motivů a s odhalením finanční situace v pozadí firmy zavražděného realitního magnáta se případ začíná komplikovat. Stejně tak jako vztah Heatové a Rooka.

August Favorites

18. september 2015 at 17:29 | Ella |  I Write

Tenhle článek tady měl být už na začátku září, ale tak stane se. Mě se to sice stává často, ale co se dá dělat. Náhodou jsem se ho snažila napsat skoro každý den, ale vždycky mi do toho něco vlezlo (nebo jsem si spíš našla nějakou výmluvu, proč ho nenapsat). Ale uznejte sami, že hledět na taneční vystoupení Dereka Hougha je daleko zajímavější, než psát článek, který není zajíamvý ani v nejmenším. Asi bych měla přestat používat slovo zajímavý, evidentně mě to dělá velmi nezajímavou. O čem že jsem to mluvila? Jo, už vím. O dnešním článku. Jedná se o první článek svého druhu tady na blogu, ale celkově je to článek velmi neoriginální, stejně jako celé moje blogerská kariéra. Abych už vám konečně vysvětlila, o čem se dnes budeme bavit - o mých oblíbených věcech za měsíc srpen. Většinou tyto články najdete na kosmetických blozích, ale já nechci mít blog pouze o kosmetice (proto ho radši budu mít o ničem, skvělá práce Ello), takže jsem si tam přidala pár kategorií.Celkově je to velice nesystematické, nedává to smysl a vůbec k ničemu vám to nebude, ale koho to zajímá, že?

August 2015 in books

5. september 2015 at 18:39 | Ella |  Book

Vítám vás u dalšího článku ze série srpnových shrnutí. Minulý měsíc to bylo poprvé, co jsem vydala článek obsahující všechny knížky, který jsem za ten měsíc přečetla a setkal se s pozitivní reakcí (přesně jednou reakcí, abych bylo hodně konkrétní), takže ho tady máme zas. Původně měl být článek už včera, místo té recenze na rtěnku, ale zapoměla jsem si dopředu udělat šablonku, pak už jsem to nestíhala, takže jsem musela improvizovat. Dneska jste se ale dočkali. Za srpen jsem přečetla celkem 14 knížek, takže jsem se oproti červenci o 5 knížek zlepšila. Pokud někdo máte profil na Goodreads, budu ráda, když si mě přidáte do přátel. A teď už se vrhneme na ty knížky.

Essence Long Lasting Lisptick Review

4. september 2015 at 18:59 | Ella |  Beauty

Dneska sjem chtěla vydat článek se srpnovýma knížkama. Bohužel jsem si nestihla připravit podklady k tomuto článku, takže si dáme místo toho recenzi. Dneska se podíváme na dlouhotrvající rtěnku od Essence v odstínu 01 coral calling. Kupovala jsem si ji během července ve výprodeji, kde mě vyšla na 35 Kč, normálně ji seženete za 70 Kč. Myslela jsem si, že když byla ve výprodeji, tak ji odstraní z nabídky a bude nahrazena jinými, ale na internetu ji stále mají, tak se zkuste podívat v drogeriích, jestli je i tam.

New In: August 2015

3. september 2015 at 16:09 | Ella |  New In

Máme za sebou další měsíc, pro některé to byl poslední prázdninový a teď už musí zasednout zpět do školních lavic. Proto jsem si pro vás dneska připravila první ze "srpnových" článků, který se zaměřuje na moje přírustky v kosmetice, oblečení atd. Mám teď rozdělaných pár článků, takže se určitě máte na co těšit (teda za předpokladu, že se dostanu přes meditativní fázi procesu a podaří se mi je dokončit). Slibovala jsem, že v srpnu budu méně utrácet. Jestli se mi to povedlo můžete posoudit sami.