Week with Ella - 29.06 - 05.07 2015

6. july 2015 at 20:19 | Ella |  Week with Ella

Nový week with Ella je trošičku později, ale nějak jsem včera neměla náladu to psát. Já vím, že bych to měla vždycky psát daný den, ale já na to zapomenu a vzpomenu si vždycky až v neděli. Ale tak jdeme na to.

Pondělí 29. června
V pondělí měl taťka svátek, takže jsme to trochu oslavili a dali jsme mu malé dárečky, které jsme s mamkou koupily. Blížily se taky jeho narozeniny, takže mamka začala péct narozeninové cukroví. Neptejte se proč, ale ona prostě občas na narozeniny peče cukroví.

Úterý, 30. června
V úterý byla premiéra Teen Wolf, takže celé moje dopoledne se točila kolem toho. Hned ráno jsme s radostí zjistila, že vyšel i druhý díl, který měl být až další den, takže jsem měla hroznou radost. Premiéra byla samozřejmě skvělá, 5. série je zatím boží, ale co jiného by od toho člověk taky čekal. Mimochodem, víte jak poznáte, že jste závislí na Teen Wolf? Když si nový díl v den premiéry pustíte dvakrát. Jo, jsem na tom špatně. Zbytek dne jsem vařila, uklízela a dělala takové ty běžné věci.

Středa, 1 červnce
Od Středy mohlo moje vysoká škola vydávat rozhodnutí o přijetí, takže jsem začala doufat, že mi konečně přjde dopis, ale samozřejmě bylo moc brzo. Dopoledne sjem žehlila a konečně se podívalal na film 27 šatů, na který se chci podívat už několik let.

Čtvrtek, 2. července
Kromě toho, že jsem pořád čekala na dopis z vysoké můj otec slavil narozeniny, takže jsme měli takovou mini oslavu. Větší bude až za 2 týdny, kdy se budo uslavit i moje narozeniny. Mimo to jsem taky zjistila, že jsem možná ,ale jenom možná byla přijata na vysokou, protože vydali kompletní seznam uchazečů, kde mají napsané, jestli byl přijat enbo ne a u mojehé číslo mají ANO! Ale furt čekám na dopis.

Pátek, 3. července
V pátek vyrazili naši spolu s bráchou na výlet. Já jsem s nima nejela, protože mi posledních pár dnů nebylo moc dobře a navíc jsem si byla jistá, že mi přijde ten zpropadený dopis. Myslíte si, že přišel? Ne. Pošťačka u nás sice zvonila, ale bohužel měla špatnou adresu. To mě fakt neskutečně naštvalo. Jelikož celý den nikdo nebyl doma, tak jsem se flákala. Musela jsem sice utřít prach, ale zbytek dne jsem nic moc nedělala. Vlastně jo, začala jsem se znovu dívat na Teen Wolf. Yay.

Sobota, 4. července
V sobotu narozeniny slavila pro změnu mamka, takže sjem ráno vyrazila pro kytku. Velmi nenápadně, protože mě při odchodu odchytila mamka a řekla mi, že jestli jdu pro kytku, tak se můžu zase vráti, že se žádná kupovat nebude. Samozřejmě, že jsem jí zdrhla a tu kytku stejně koupila :D. Taťka vymyslel, že jí dáme "poukaz na kolo". Takže jsem našla krabičku ,kde dal obrázek kola a kreditní kartu :D. Bylo to velmi vtipné, akorát mamka se teď hádá, že žádné kolo nechce, takže to musíme trochu domyslet.

Neděle, 5. července
V neděli jsem docela umírala, protože moje podkrovní pokoje už jsou z toho horka docela vyhřáté a fakt se tu nedá vydržet. Takže jsem se celý den dívala na Teen Wolf, protože na nic jiho jsem neměla sílu. Pomalu už ani neudržím myšlenku, jak jsem z toho hotová.

A co vy, jak proběl váš týden? Btw. omluvte moje chyby v článku, pokud nějaké najdete, ale já nemám sílu to teď po sobě znovu číst, takže to opravím později,
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 8. july 2015 at 19:40 | React

Vidím, že u vás je červenec narozeninový měsíc. :) To s kytkou mě pobavilo. :DD

Já jsem se docela flákala v neděli jsem šla na procházku a na nákup nových bot. Ale nejlepší byla středa, kdy jsem jela na výlet do Boskovic. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama