July 2015

PS: Miluju tě - Book Review

29. july 2015 at 20:09 | Ella |  Book
Původní název: PS, I love you
Český název: PS: Miluju tě
Autor: Cecilia Ahern
Počet stran: 375 Jazyk: Čeština
Formát: Kniha s tvrdým přebalem
Překlad: Barbora Listíková
Oficiální anotace (CZ): Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.

Rimmel Matte BB Cream Review

15. july 2015 at 17:39 | Ella |  Beauty

Po pár dnech se opět hlásím s novým článkem a zase to bude recenze, tentokrát ovšem jiného produktu. V jednom New In článku jsem slibovala, že napíšu recenzi na BB Cream značky Rimmel, takže tady je. Některé fotky (čti většina fotek) jsou nekvalitní, protože jsou foceny mobilem (ano, foťák nechce stále spolupracovat), ale věřte mi, že jsem strávila spoustu času nad Photoshopem, kde jsem ty fotky upravovala, aby tam bylo aspoň něco vidět. Teď už se ale podíváme na samotnou recenzi.

Nail Polish Review - Miss Selene (#213)

8. july 2015 at 18:09 | Ella |  Beauty

Tenhle článek mám v plánu napsat už víc jak týden a konečně je tady. Snažím se, aby tady byly články nejrůznějších druhů a každý si tady tak mohl něco najít. Dneska se podíváme na recenzi laku, který jsem před týdnem použila. A ano, od té doby píšu ten článek. Hned na začátku se omluvím za fotky, protože můj foťák prostě v té době odmítal zaostřit, teď už se trochu vzpamatoval, tak snad příští fotky budou lepší. Tak se jdeme podívat, o jakém laku se dneska budeme bavit.

Week with Ella - 29.06 - 05.07 2015

6. july 2015 at 20:19 | Ella |  Week with Ella

Nový week with Ella je trošičku později, ale nějak jsem včera neměla náladu to psát. Já vím, že bych to měla vždycky psát daný den, ale já na to zapomenu a vzpomenu si vždycky až v neděli. Ale tak jdeme na to.

Pondělí 29. června
V pondělí měl taťka svátek, takže jsme to trochu oslavili a dali jsme mu malé dárečky, které jsme s mamkou koupily. Blížily se taky jeho narozeniny, takže mamka začala péct narozeninové cukroví. Neptejte se proč, ale ona prostě občas na narozeniny peče cukroví.

New In: June

3. july 2015 at 14:59 | Ella |  New In
Máme tady nový měsíc, což znamená, že si konečně můžeme zrekapitolovat, za co jsem v červnu utrácela. Není toho až tak moc. Za chvíli pojedu na letní nákupy oblečení, takže tam toho asi bude zase trochu víc. Teď už se ale pojďme podívat, co tady máme.Přes léto trpím docela silnou alerigií, takže u sebe neustále potřebuju mít kapesníčky. Miluju ty parfémované, takže jiné u mě nenajdete. Doteď jsem střídala s vůni jahod a heřmánku, ale dkyž jsem nedávno byla v Tetě, viděla sjem tam tyhle s citrusy a bergamoten značky Veltie a prostě jsem si je musela vzít. Stály asi 30 Kč, což není tak moc. Já naprosto zbožňuju vůni bergamotu, takže jsem z nich měla neskutečnou radost. Ano, dokážou mě potěšit i papírové kapesníčky :D