Week with Ella - 22.06 - 28.06 2015

28. june 2015 at 21:19 | Ella |  Week with Ella

Minulý týden jsem tento článek vynechala, protože se nedělo nic zajímavého. Tentokrát to sice taky není žádný zázrak, ale slíbila jsem, že to bude pravidelná rubrika. Moje dny jsou poslední dobou docela nudné, protože všichni moji kámoši buď mají brigádu a tudíž na mě nemají čas, nebo odjeli různě na dovolenou, popřípadě už se mnou vůbec nekomunikují. Ano, musela jsem si postěžovat, ale teď už jdeme na to.

Pondělí, 22.6
Možná jste zaregistrovali, že tento den měla svátek Pavla, tedy já. Kdo to neví - moje rpavé jméno je Pavla. Takže mamka koupila zákusky a slavili jsme. Dárečky sjem dostala už o víkendu, protože ve stejném týdnu měl svátek i mladší brácha a byl hrozně nedočkavý. Většinou na svátek dostane maximálně nějakou sladkost, ale tento rok si brácha vyprosil trochu dražší fotbalový míč, takže já jsem dostala peníze. Kromě toho jsme dostali sladkosti.

Úterý 23.června
Tenhle den pro měl nebyl příliš dobrý, protože jsem se dozvěděla, že jsem se nedostala na školu do Brna. Jako já jsem ani nečekala, že by mě vzali, ale stejně jsem z toho byla trochu špatná. Navíc jsem se hned ráno pohádala s mamkou, protože jsem musela na poštu s maturitní vysvědčení a ona mi oznámila, že ještě musím uvařit polívku a ve 12 mám jít vyzvednout bráchu. Málem jsem to nestihla a lítala jsem po baráku jak debil, ale zvládla jsem to.

Středa, 24. června
Ve středu jsem nemusela nic vařit, takže jsem šla pro změnu žehlit. V podstatě to je moje neplacená brigáda. Já si vždycky u žehlení pustím nějaký film, protože mi to pak rychleji utíká, jenže musí být dabovaný, protože jakmile je v angličtině, soustředím se na to, co říkají a zapomínám žehlit :D. Jenže tentokrát jsem žádný neměla, takže jsem si musela pustit Očko a měla jsem z toho špatnou náladu. V poledne zase pro bráchu, který byl na menším výletě. Cestou jsem se potkala s jením kámošem, ale bohužel spěchal na vlak. Odpoledne jsem pro změnu slavili bráchův svátek.

Čtvrtek, 25. června
Dopoledne se neslo v podobném duchu, jako předchozí dny, ale aspoň odpoledne jsem vyrazila do knihovny, odkud jsem si přivezla spoustu knížek, takže mám zase co číst. Teda ne že bych do té doby neměla co číst, ale teď toho mám ještě víc.

Pátek, 26. června
Páteční dopoledne byla úplně v háji. Musela jsem vstávat v 6:30, abych stihla zavést brách udo školy, kde dostávali vysvědčení. Jenže končili už v 9:15, takže jsem se doma akorát nasnídala a už jsem musela zase pro něho. Ale aspoň sjem se po cestě stavila do drogerie a koupila si nový šampon a balzám na vlasy, protože mi docházel a v Tetě měli slevu na moje milované šampony Garnier. Potom jsem ještě msuela utírat prach v celém domě, což naprosto nesnáším.

Sobota, 27. června
V sobotu jsem zase po týdnu uklidila svůj pokoj a jinak jsem se celý den flákala. Už skoro 2 týdny jsem měla maraton Parks&Recreation, takže jsem trošku pokročila a už mi zbývaly jenom 3 díly.

Nedělě. 28. června
Dneska jsem se taky docela flákala. Dodívala sjem se na Parks and Recreation, což mě dostalo do deprese, protože ten seriál je úžasný a já chci další díly. Navíc stejně jako Leslie ensnáším loučení, změny a konce, takže to bylo docela těžké.Odpoledne měl můj bratr další ze svých divadelních představení, tentokrát hrál Kleopatru, kde si menší roli střihl i můj nový plyšák, medvědice Emily :D. A před chvílí jsem se dodívala na Teen Beach 2.

Tak, to byl můj týden. A co vy? Dostali jste v pátek vysvědčení, nebo ještě musíte 2 dny do školy?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 29. june 2015 at 18:50 | React

Cožeeee? Tebe nevzali na Masarykovku? :( To je mi líto. :(

Medvědice Emily :DDD Na tvého bráchu jako Kleopatru určitě musel být zajímavý pohled. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement