Week with Ella - 08.06 - 14.06 2015

14. june 2015 at 20:29 | Ella |  Week with Ella

Vítám vám u nové pravidelné rubriky s názvem Week with Ella. Jak jste asi z názvu pochopili, bude se v podstatě jednat o můj týden, čili takový deníčkový zápis. Ke každému dnu napíšu, co se mi ten den stalo, nějaké zážitky, nové objevy atd. Doufám, že vás tyto články budou bavit a že je nepíšu zbytečně. Budou chycházet vždy v neděli odpoledne, popřípadě během pondělí, pokud vím, že mě ještě v neděli čeká nějaká akce, o které bych chtěla napsat. A teď už se pojďme podívat na můj uplynulý týden.

Pondělí 8. června:
Tento den jsem z velké části strávila na cestách. Čekaly mě totiž příjimací zkoušky na Masarykovu Univerzitu v Brně a od nás je to do Brna asi 3 hodiny. Naštěstí naše cesta proběhla v pořádku. V Brně jsem se mo nezdržela, ihned po příjimačkách jsem jela domů, protože mi po té cestě nebylo moc dobře a byla jsem docela unavená. Filosofická fakulta mě bohužel trochu zklamala, protože to tamje docela staré. Na druho ustranu jsem to čekala, protože tyhle fakulty se renovují vždy až na konec, jelikož nejsou peníze. Samotné zkoušky byly docela těžké, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Hlásím se na obor Angličtina a literatura, takže mě čekaly příjimačky v angličtině. Uvidíme, jestli se tam dostanu, nebo ne. Zbytek dne se už nic zajímavého nedělo, protože jsem byla dost unavená, takže jsem zbytek dne proležela.


Úterý 9. června:
V úterý jsem vyrazila do kina. Už dlouho jsem plánovala jít na film Tomorrowland (Země Zítřka) a v ůterý jsem se tam konečně dostala. Cestou jsem se stavila na nákupy a pořídila si několik nových věcí, které vám ukážu na konci června v New In. Na film plánuju napsat recenzi, takže se o něm teď vypisovat nebudu, jenom řeknu, že se mi líbil a pokud se teď chystáte do kina, tak vám ho můžu doporučit.

Středa 10. června
Tento den jsem nedělala nic zajímavého. Ráno jsem odvedla bráchu do školy a zbytek dne jsem se tak trochu flákala. Akorát jsem vařila oběd a naštěstí jsem nikoho neotrávila :D

Čtvrtek 11. června
Dopoledne jsem byla sama doma, takže jsem se opět trochu flákala a pak jsem šla žehlit. Odpoledne jsem pak musela k doktorovi na preventivní prohlídku, kde jsem zjistila, že jsem zdravá a dostala jsem nové léky na alergii, protože moje staré už nějak nefungují a alergie se mi docela dost zhoršuje.

Pátek 12. června
V pátek je u nás vždycky uklízecí den, takže jsem skoro celé dopoledne strávila utíráním prachu. V poledne sjem vyzvedla bráchu ze školy a šla jsem s ním do obchodu a hlavně do lékárny vyzvednout svoje nové léky na alergii, protože je tam ve čtvrtek neměli.

Sobota 13. června
V sobotu jsem měla docela problém s dýcháním, protože byla velká koncentrace pylu, proto jsem se celý den zdržovala doma, kde jsem před ním přece jenom trochu chráněná.

Neděla 14. června
A dostáváme se k dnešnímu dni. Ráno jsem jásala, protože konečně v noci pršelo, takže ten déšť trochu spláchl ten pyl a já konečně můžu lépe dýchat. Taky mi trochu zabírají ty nové léky, tak snad to vydrží. Můj bratr měl dneska divadelní představení v našem obýváku, takže jsem se s našima docela bavili. Pro představu, je mu 10 a divadlo hraje s plyšákama, na motivy Shakespeara :D

Tak a to je všechno. Douám, že vás článek zaujal a vrátíte se i příští týden k novému dílu. Tentokrát jsem to psala zpětně ale od příštího týdne si to napíšu každý den a zveřejním pak v neděli, takže to snad bude rozsáhlejší. A ráda si v komentářích přečtu, jak vypadal váš týden :-)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 14. june 2015 at 22:26 | React

Já chci taky vidět Shakespearovu hru s plyšákama. :D

A můj týden byl jen školní a čtecí a během víkendu jsem dělala všechny ty seminárky (dnes jsem je dělala od rána až doted) a taky uklízela.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement