Summer TV Shows

10. june 2015 at 16:29 | Ella |  Series

Patříte stejně jako já mezi seriálové maniaky a jste nešťastní z toho, že hlavní seriálová sezóna skončila a vy se nemáte co divat? Tak se nebojte, protože právě začíná letní sezóna, která sice neobsahuje takové množství seriálů, jako ta hlavní, ale stejně je z čeho vybírat. Hned na začátku chci upozornit, že v tomto článku nenajdete všechny seriály, které se budou přes léto vysílat, pouze moje oblíbené, které vám mohu doporučit a pak novinky, které mě zaujaly a chystám se na ně podívat. Seriály jsou seřazeny podle premiéry, ať se vám v tom lépe orientuje a ke každému seriálu, který už měl premiéru najdete můj krátký komentář. Snad se vám bude článek líbit. A ted už pojďme na to.

Název: The Whispers
Série: 1
Stanice: ABC
Datum premiéry: 02.06.2015
Můj komentář: Na tento seriál si fanoušci museli poškat skoro rok, protože byl posunut až na letní sezónu, ačkoliv objednávku dostal už o rok dříve. Každopádně jsem ráda, že jsem se konečně dočkala. Musím říct, že je to docela psycho a celou dobu jsem měla husí kůži. Zatím se jim to povedlo, tak uvidíme, kam to povede dál.Název: Stitchers
Série: 1
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 03.06.2015
Můj komentář: Ačkoliv jsem na Stitchers slyšela různorodé názory, mě se seriál velice líbí. Hlavní hrdinka je zábavná, a celkový koncept zajímavý, protože se nejdná o kalsickou kriminálku, spíš o seriál s vyšetřovacími prvky. A ABC Family se většinou zaměřuje na rodinné dramata/komedie, takže i pro ně je to něco nového.

Název: Pretty Little Liars
Série: 6
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 03.06.2015
Můj komentář: Jsem si jistá, že PLL všichni znáte. Je to pravidelný letní sériál, který už vysílá svou 6. sérii. Přiznávámm, že už to začíná být troch uohrané a hodně natahované, protože po šesti letech stále nic nevíme, každopádně nová série začala hezky, takže doufám, že se to udrží.

Název: Baby Daddy
Série: 4
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 04.06.2015
Můj komentář: Baby Daddy už sice nějakou dobou běží, ale pokud se na něj rozhodnete dívat teprve teď, tak určitě všechny díly rychle dohoníte, protože člověk se na to začne dívat a najednou je konec. Opravdu povedená komedie, u které se upřímně pobavím a někdy až smíchy padám ze židle. Skvělý relaxační seriál, u kterého se nemusíte příliš vztekat nebo brečet.

Název: Sense8
Série: 1
Stanice: Netflix
Datum premiéry: 06.06.2015
Můj komentář: Na Sense8 jsem se hodně těšila, ale musím říct, že mě to trochu zklamalo. Každopádně jsem u 5. dílu (Netflix je vypustil všechny najednou) a konečně se tam začíná něco dít a začíná se to propojovat, takže doufám, že to ještě bude zajímavé.

Název: Beauty&The Beast
Série: 3
Stanice: CW
Datum premiéry: 08.06.2015
Můj komentář: Když jsem se na seriál začínala dívat, byl ještě docela zajímavý. Bohužel se časem stalo to, ce se u CW stává často - pořád dokolečka obakují tutéž zápletku s menší obměnou. Cat a Vincent jsou spolu, někdo se je snaží zabít, Cat se snaží ochránit Vincenta, takže se rozejdou, zase jsou spolu, jiný člověk se je snaží zabít, Vincent se snaží chránit Cat, rozejdou se, Cat si najde chlapa, Vicnent žárlí, nového chlapa někdo zabije, Cat a Vincent jsou spolu... Takhle to šlo celé 2. série, ale já stále doufám, že 3. série přijde s něčím novým, proto se na seriál stále dívám. Ale věřím, že někomu se seriál líbit může.

Název: The Fosters
Série: 3
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 09.06.2015
Můj komentář: Zrovna sjem se dodívala na premiérovou epiodu 3. série, ale nebojte, spoilerovat nebudu. Už je to nějakou dobu, co se seriál vysílá, ale stojí za to se na něj začít dívat. Především vás zaujme neokoukaným námětem, který se opravdu vě většině seriálu nevyskytuje. Taky mají skvělé herecké obsazení a vy okamžitě budete chtít vidět více dílů.

Název: Murder in the First
Série: 2
Stanice: TNT
Datum premiéry: 09.06.2015
Můj komentář: Přiznejme si to - jediný důvod, proč jsem se na seriál začala dívat byl Tom Felton v jedné z hlavních rolí. Nicméně tuto série už tam nebude a stejně se na to chystám dívát. Seriál je totiž zajímavě zpracovaný a hlavně napínavý, protože celou sérii jsme nevěděli ,na čem jsme a co z jejich důkazů je vlastně pravda. Takže jsem zvědavá, co nám představí tuto sérii.

Název: Dakr Matter
Série: 1
Stanice: Syfy
Datum premiéry: 13.06.2015
Můj Komentář -

Název: Proof
Série: 1
Stanice: TNT
Datum premiéry: 17.06.2015
Můj komentář: -

Název: The Astronaut Wives Club
Série: 1
Stanice: ABC
Datum premiéry: 19.06.2015
Můj komentář: -


Název: Mistresses
Série: 3
Stanice: ABC
Datum premiéry: 19.06.2015
Můj komentář: Mistresses je další ze seriálů, který to má u mě nahnuté. Dívám se sice od azčátku vysílání, ale pořád přemýšlím, že skončím. Přece jenom zápletka je ohraná, postavy otravné a když mi teď odstranil iAlyssu Milano, tak ztrácím chuť se na to dívat. Ale stejně jsem zvědavá, jak to v nové sérii vymyslí, hlavně její odchod, takže tomu ještě dávám šanci.

Název: Under the Dome
Série: 3
Stanice: CBS
Datum premiéry: 26.06.2015
Můj komentář: Under the Dome je pro mě už seriál, který symbolizuje letní prázdniny. Ačkoliv nesnáším horory a seriál vznikl na motivy knihy Stevena Kinga, mám ho ráda. Je spíše mysteriózní, než klasicky hororový, ale rozhodně dokáže zaujmout. Když už si myslíte, že se něco vyřeší, nastane nový problém.

Název: Teen Wolf
Série: 5
Stanice: MTV
Datum premiéry: 30.06.2015
Můj komentář: Pokud mě troch uzntáe, tak víte, že zbožňuju Teen Wolf, prakticky od samého začátku vysílání. Seriál je vtipný, akční, zajímavý, napínavý a spoutu dalších přídavných jmen. Každý rok trpím abstinenčními příznaky a na akždý nový díl hledím s očima dokořán a otevřenou pusou. Každá série a jejich zápletka je lepší a lepší, takže se už nemůžu dočkat, co nám přinese 5. série

Název: Scream
Série: 1
Stanice: MTV
Datum premiéry: 01.07.2015
Můj komentář: -

Název: Zoo
Série: 1
Stanice: CBS
Datum premiéry: 01.07.2015
Můj komentář: -

Název: Extant
Série: 2
Stanice: CBS
Datum premiéry: 02.07.2015
Můj komentář: Na Extant jsem se loni začala dívat jednak kvůli Halle Berry, která tam má hlavní roli, ale taky mě zaujal koncept seriálu. Musím přiznat, že mě to trochu zklamalo a některé díly byly vyloženě nudné, ale stejně sjem byla zvědavá, jak to dopadne. CBS slibuje, že druhá série bude mnohem lepší než první, tak snad to bude pravda.


Název: Chasing Life
Série: 2
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 07.07.2015
Můj komentář: Teď to bude znít divně, ale hrozně často vyhledávám tématiku s rakovinou, ať už v knížkách, filmech nebo seriálech. Proto jsem se na Chasing Life hrozně těšila a seriál mě nezklamal. Celkově je to uvěřitelné, postavy jsou snesitelné a člověk si prostě nemůže nezamilovat April a Lea. Původně se seriál měl vrátit až v srpnu ,ale endávno posunuli premiéru na červenec. A pokud jste náhodou viděli finále . série tak asi cháete, jak moc jsem z toho nadšená.

Název: Dominion
Série: 2
Stanice: Syfy
Datum premiéry: 10.07.2015
Můj komentář: Loňská novinka Dominion je občas trošku těžší na pochopení (nebo se v to mději ztrácím jenom já?), každopádně si člvoěk nemůže tento seriál nezamilovat. Konečně pořádní andělé a archandělé a člověk se na to musí dívat už jenom kvůli hlavnímu hrdinovi.

Název: Impastor
Série: 1
Stanice: TV Land
Datum premiéry: 16.07.2015
Můj komentář: -

Název: Young&Hungry
Série: 2
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 13.08.2015
Můj komentář: Young&Hungry je příjemná komedie, u které si člověk odpočine a hlavně se pobaví. Obsazení je výborné a ačkoliv jsme podobný příběh na obrazovkách viděli snad tisíckrát, stejně člověka zaujme.

Název: Switched at Birth
Série: 4
Stanice: ABC Family
Datum premiéry: 25.08.2015
Můj komentář: Switched at Birth se bohužel na obrazovky vrátí skoro až na konci léta. Určitě jste o seriálu už slyšeli ,protože je jediný, který pracuje s komunitou neslyšících a využívá komunikaci pomocí znakového jazyka. Právě proto je pro mě tak zajímavý, protože se o znakovku zajímám, sama pár znaků umím a jsem ráda, že existuje seriál, který publiku představuje jejich svět.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement