Big summer comeback

31. may 2015 at 14:29 | Ella |  I Write

Ano, čtete správně. Se začínajícím létem jsem se rozhodla vrátít. Od začátku března jsem se vůbec neozvala a moc mě to mrzí, ale bohužel nebyl čas a později už ani nálady a nápady na články. Někteří možná víte, že jsem se připravovala na maturitu, kterou jsem ve středu úspěšně složila, takže až na dvoje nadcházející přijímačky mě čekají 4 měsíce volna. Jo, teď už žádná škola a budu se flákat doma. O maturitě bych tu ještě chtěla napsat článek, protože z toho mám samozřejmě spoustu historek a právě o tom částečně tento blog je. Na začátek jsem vás ale chtěla připravit na svůj návrat, ať se pak někdo nelekne, co se to tady děje.

Taky jste si mohli všimnout, že jsem nastavila nový layout. Protože když návrat, tak pořádný. Na minulém layoutu byla Lea Michele, tentokrát jsem zvolila Bethany Mota. Beth určitě většina z vás bude znát, protože patří mezi nejznámější americké youtuberky a loni byla účastnicí v mé milované show Dancing With the Stars kde tančila s Derek Houghem. Beth mám každopádně od té doby moc ráda a navíc má krásné fotky, takže proto ji najdete na novém layoutu.

Budu se tomuto blogu snažit věnovat více, než jsem to dělala předtím. Už mám několik nápadů na nadcházející články, jeden mám rozepsaný a u dalšího proacuju na podkladech, takže se určitě máte na co těšit. Ale pokud máte nápad na nějaký článek, nebo je prodtě něco ,co vás zajímá a rádi byste to zde našli, tak mi napište buď do komentářů, nebo mmůžete i na můj ask, klidně anonymně, pokud vám to více vyhovuje.

xoxo Ella
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 31. may 2015 at 14:31 | React

Tak to jsem moc ráda!!! :-)
Tak ať ti zase blog šlape ! Určitě se sem ještě přijdu podívat! :-))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement