New In - February 2015

1. march 2015 at 13:29 | Ella |  New In

Konečně jsem se dostala k nějakému dalšímu článku. Omlouvám se, že jsem tady teď docela dlouho nebyla, ale prostě sjem na nic neměla náladu. Netvrdím, že se teď na 100% vrátím, ale mám pár nápadů na články, tak se tady snad něco objeví. Teď už přejdeme k tomu dnešnímu článku. Jak jste si asi všimli, dnes je prvního března, takže jsme se přehoupli do dalšího měsíce. A proto je dnešní článek věnován věcem, které jsem si za měsíc již minulý pořídila. Možná to někoho nebude bavit, ale já jsem se s vámi chtěla o tyto věci a moje názory podělit, takže pokud vás to nezajímá, tak ho prostě ignorujte.


První věc, kterou vám v tomto článku ukážu jsem si úplně nepořídila já ,ale dala mi ji mamka, která si ji původně koupila pro sebe, protože jí neseděl odstít. Je to rtěnka Avon ColorTrend z jejich jarní edice. V katalogu vypadala hnědo-růžová, ale v reálu vypadá docela dost do oranžova (fotky to zkreslují). Když si ji ovšem dáte na rty, je docela hodně růžová. Nejprve jsem z ní byla andšená, jenže když jsem ji vyzkoušela, tak jsem zjistila, že docela blbě kryje a ještě se mi z ní na rtech po nějaké době tvoří hrudky.
Další novinkou jsou opět produkty na rty. Koupila jsem si totiž dva balzámy/lesky na rty od Essence. Když jsem je vdiěla, tak jsem je prostě musela mít. Je jich myslí mcelkem 6, já jsem nakonec výběr zúžila na dva a nemohla se rozhodnout, tak jsem vzala oba. Mám světle růžový Strawberry Cheesecake a tmavě růžový Berry cupcake. Musím říct, že naprosto úžasně voní, chutnají (ano, Ella jí svoje lesky na rty :D) a taky jsem skvěle pigmentované, což u lesků časté nebývá.


Další novinkapro změnu není kosmetická. Pořídila jsem si totiž naprosto boží kryt na mobil s motivem knížky/filmu The Fault in our Stars. Když jsem ho poprvé víděla, tak mě málem kleplo, musela jsem ho mít. V reálu vypadá ještě dokonaleji, pořád se na něj dívám.


Už dlouhou dobu jsem si chtěla koupit pořádné štětce na oční stíny, tak jsem se k tomu konečně dostala. Jsou celkem dva, ale jeden je na nanášení (ten světly) a druhý takzvaný "blending brush", čili na rozmazání při stínování. Kupovala sjem je v Rossmannu. Původně jsem chtěla oba od Essence, ale měli jen jeden druh, tak ten druhý je nějaký neznámý, ale byl docela levný (asi 30 Kč) a používá se dobře, takže jsem spokojená.


Samozřejmě jsem si nemohla nechat ujít nový Cosmopolitan s Lily Allen, který vyšel na konci února. I když musí mříct, že mě tohle číslo docela zklamalo, hlavně rozhovor s Lily je strašně kraťoučký.


Poslední novinka je tahle paletka očních stínů, ve které je k nalezení 252 odstínů. Ano, je jich opravdu hodně. Paletka je z Amazonu a neplatila jsem ji já, ale dostala sjem dárkový voucher, proto jsem si ji objednala. Barvičky jsou moc pěkné, ale bohužel nejsou příliš pigmentované, takže nejsou tolik výrazné. Ale já stejně nemám výrazné líčení ráda, tak to snad přežiju. Moje fotky bohužel docela dost zkreslují barvy, takže se na ni můžete podívat tady.

Tak snad se vám dnešní článek líbil a doufám, že se brzy sejdeme u dalšího. Aloha.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 1. march 2015 at 16:09 | React

Tolik barev? :DD Mě z toho jde hlava kolem. :D

Tak už znám dalšího člověka, který jí lesky na rty. :DD

2 best-actresses best-actresses | Web | 1. march 2015 at 17:22 | React

Panečku, to je paletka jako blázen, ale asi bych si ji nekoupila, protože bych využila spíše ty nude barvičky, než zelenou, modrou.. A ten obal ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama