New In - January 2015

1. february 2015 at 10:49 | Ella |  New In

První měsíc roku 2015 máme úspěšně za sebou a tak jsem se rozhodla, že vám ukáže, co v tomto měsíci přibylo do mého šatníku, kosmetické tašničky a podobně. Není toho moc, protože většinou příliš neutrácím, nové věci si kupuju jenom výjimečně, když se mi něco orpavdu hodně líbí, nebo se vypravím na sezóní nákupy, což nebyl tento případa. Hned na začátku se vám chci omluvit za kvality fotek, ale bohužel máme pokažený foťák, takže jsem byla odkázaná na mobil. Snažila jsem se fotky co nejvíc vylepšit a musím říct, že se mi to docela povedlo, protože když jsem je nafotila, vypadaly podstatně hůř. A teď už se pojďmě podívat, co jsem si tento měsíc koupila.


První věc, co jsem si tento měsíc koupila, je tento svetr s vánočně-zimním motivem. Ano, jenom já si koupím takový svetr po vánocích. Každopádně jsem ho musela mít. Svetr pochází z H&M a koupila jsem ho ve slevě, asi za 200 Kč, takže jsem ho tam prostě nemohla nechat. Je hrozně příjemný a ty vzory jsou totálně boží. Akorát mi je trochu kratší, ale dá se to.

Tuto věc jsem si sice nekoupila sama, ale to nevadí. Jelikož je zima, tak jsem od maminky dostala tyhle boží nadkolenky v modré a růžové barvě s károvaným vzorem. V reálu jsou o malinko tmavší, ale ne o moc. Jsou opravdu vysoké, takže mi už nikdy nebude zima na nohy. Celkem mám doma 4 páry - 2 modré a 2 růžové.

Další věcí, kterou jsem si pořídila, jsou únorová čísla časopisů InStyle, Cosmopolitan a Harper's Bazaar. Ještě tam najdete jedno starší číslo Cosmopolitanu z května 2014, které bylo k Bazaaru. Poslední dobou si kupuju pouze Cosmopolitan ,ale ty ostatní čísla byly výhodné, takže sjem je v té trafice taky nemohla nechat.

Tento lak jsem si taky nekoupila, ale byl jako dárek k výše zmíněnému časopisu InStyle. Jedná se o lak značky Essence z kolekce Special Effect Topper. Je v odstínu 16 - Cool Breeze. Dívala sjem se na internet, kolik tak stojí, ale nikde sjem ho nenašla. Mám pocit, že to je nějaká starší kolekce, která se už neprodává, nebo aspoň tenhle konkrétní ne. Každpoádně podobné laky vychází cenově mezi 50 - 70 Kč, takže řekněme, že mohl stát nějak podobně. Zatím jsem ho nezkoušela, ale až to udělám, tak vám můžu napsat recenzi, pokud máte zájem.

A poslední věc jsem opět dostala od maminky. Jedná se o krém značky Avon Naturals - face purifying tea tree & cucumber. Obsahuje tedy výtažky z čajovníku a okurky. Krém docela příjemně voní, ale moc osvěžující mi nepřijde. Stál tuším 50 Kč, byl zrovna ve slevě.

Tak a tohle je všechno. Jak už jsem říkala, moc toho není, ale aspoň něco. Pokud máte zájem, můžu tyto články dělat každý měsíc.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement