Where Have I Been These Past Few Days

24. january 2015 at 20:49 | Ella |  I Write

Asi jste si všimli, že jsem se tady od nedšle neukázala. Chci se za to omluvit, protože mě to opravdu mrzí. Pokud ještě chodíte do školy, tak víte, že se teď uzavíraly známky, v mém případě do pátku. Sice pořád prohlašuju, že toto vysvědčení je nepodstatné a nikoho nezajímá, ale stejně jsem nechtěla, aby to dopadlo úplně nejhůř, takže jsem se pořád něco učila a když jsem zrovna měla chvilku volno, na blog jsem neměla vůbec náladu. Věřím, že hodně z vás je na tom podobně, takže to pochpíte, ale stejně mě to mrzí, nechci tento blog zanedbávat.

Teď už by to měla být s mojí aktivitou trochu lepší, dokonce mám několik nápadů na následující články. Ale pokud máte nějaké přání, co byste tady rádi viděli, tak se nebojte mi kdykoliv a kdekoliv napsat, ráda si to přečtu, a pokud to bude v mých silách, tak vám i vyhovím, protože chci, aby čtenáři tohoto blogu byli spokojení.

Tenhle článek je sice naprosto o ničem, ale i tak doufám, že si ho někdo přečte. Už zítra tady přibude něco smysluplnějšího, takže to se mnou ještě jeden den přežijte :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement