Welcome

11. january 2015 at 20:29 | Ella |  I Write

Konečně vás můžu oficiálně přivátat na svém novém blogu s názvem doubleinfinity. Proč jsem zvolila zrovna tento název? Jeden z mých nejoblíbenějších seriálu je Revenge, který se točí okolo záhadné ženy Emily Thorne, která, jak se později dozvíme, se vrátila na místo bydliště ze svého dětství, aby se pomstila lidem, díky kterým přišla o všechno. A pro Emily je typické tetování dvojitého nekonečna, které má nad zápěstím. I pro mě se dvojité nekonečno stalo symbolem, takže odtud tedy název.

A proč jsem si vlastně založila tento blog? V blogovém světě nejsem nováček, vyskytuju se zde již několik let, ale vždycky sjem měla pouze fansite blog, popřípadě grafický. Ale už delší dobu jsem uvažovala nad tím, že by bylo fajn mít blog, kde se můžu vykecat, napsat své nápady, prostě se vypsat. A proto jsem se včera definitivně rozhodla, že ho založím. Blog ale vznikl až během dneška, protože jsem musela čekat, až mi blog.cz uvolní adresu, respektive užovatelské jméno, protože žádný takový blog neexistoval. Naštěstí to zvládli celkem rychle.

Takže vás tady ještě jednou vítám a doufám, že se tady bude všem líbit a že zde najdete aspoň něco ,co vás zajímá a možná se sem občas vrátíte. Nedělám si nějaké velké naděje, protože já nejsem ten typ člvoěka, kterého by si všichni oblíbili, ale když sem občas zajde někdo krom Amy, budu spokojená <3
Ella∞
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Amy Amy | Web | 11. january 2015 at 20:39 | React

Neboj, nějací čtenáři (kromě mě :D) se najdou. Už se těším na tvoje články ♥ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama