30 Day Movie Challenge : Day 3

28. january 2015 at 19:09 | Ella |  30 Day Challenge

Day 03 - Your favorite action/adventure movie (Oblíbení akční/dobrodružný film)

Ano, opět sem musím zařadit relativně nový film, ale kdo by nemiloval Avangers a Kapitána Ameriku. Původně jsem sem chtěla dát samotné Avangers, ale nakonec jsem se rozhodla, že druhý díl Kapitána, celým názvem 'Captain America: The Winter Soldier', mám přece jenom ráda víc. Nejenom, že obsahuje smrtelnou dávku akce a humoru, taky v něm, kromě Cobie Smulders, hraje jedna z mých nejoblíbenějších hereček - Emily VanCamp. Emily si zahrála postavu Sharon Carter/Agent 13 a já pevně doufám, že se objeví i ve třetí pokračování s podtitulem 'Civil War'.

Kapitán je jedním z mála filmů, které jsem loni navštívila v kině, protože tohle sjem prostě musela vidět na velkém plátně a rozhodně to stál oza to. Od té doby jsem film viděla ještě několikrát. Chris Evans je v této roli nepřekonatelný a jak už jsem zmínilo, bylo tam velké množství scén, u kterých prostě nešlo se nesmát.

Samozřejmě se těším, co nám ukáže Avangers: Age of Ultron, ale prozatím je toto můj nejboblíbenější Marvelovský film i akční film sám o sobě. Pokud jste film neviděli, opět připojím trailer.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 tvshowtime tvshowtime | Web | 30. january 2015 at 21:56 | React

:) jsem ráda, že je hodně lidí kteří žerou marvelky, mě více ale zaujali Avangers nebo Ironman, mám ráda ten humor a ten mi v CA scházel :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement