30 Day Movie Challenge : Day 1

26. january 2015 at 17:19 | Ella |  30 Day Challenge

Day 01 - Your favorite movie (Tvůj nejoblíbenější film)
Přiznám se, že vybrat nejoblíbenější film bylo náročné, protože mám spoustu filmů, na které nedám dopustit a pravidelně se na ně divám. Nakonec jsem vybrala loňskou novinku The Fault in Our Stars, což je film na motivy stejnojmenné knížky spisovatele Johna Greena. Knížku miluju, takže jsem se logicky těšila na film, který mě ani trochu nezklamal.

Nejprve jsem se trochu bála obsazení, protože jsem si prostě nedokázala dlouhovlasou Shailene Woodley představit jako Hazel s rakovinou a Ansel Elgort se mi do toho filmu nehodil vůbec. Avšak musím říct, že jsem hrozně spletla, protože oba výše jmenovaní herci byli úžasní, své postavy zahráli jak nejlépe mohli a ta chemie emzi nimi byla nepřekonaltelná.

Co se týče příběhu, tak dodrželi veškeré aspekty knížky, takže žádný fanoušek nemohl být zklamaný. Film byl vtipný romantický a samozřejmě taky smutný, tak v kině, které jsem navštívila ukáplo pár slziček. No dobře, máte pravdu, víc než pár, protože jsem spotřebovala asi dva balíčky kapesníků. Ale s tím jsem samozřejmě počítala a v kině nebyl jediný člověk, který by si nad filmem nepoplakal. Asi nemusím dodávat, že kluk se tam nenašel ani jeden.

Možná se teď ptáte, proč si někdo za nejoblíbenější film vybírá něco, u čeho bude vždycky zaručeně brečet? Důvodů je samozřejmě hned několik a ne všechny vám sem asi napíšu. Možná to bude znít divně, ale já depresivní příběhy používám tak trochu jako terapii, protože pak mám pocit, že můj vlastní život není až tak špatný. A zastávám názor, že je zdrvá si občas hezky pobrečet a asi je lepší, když nebrečíte sami nad sebou, ale nad někým, kdo ve skutečnosti ani neexistuje. Takže tak.

Pokud se tady najde někdo, kdo film ještě neviděl, tak to určitě napravta, protože pro mě to je rozhodně nejlepší film roku 2014 a taky mnoha let předtím. Obsahuje všechno, co by podle mě správný film měl mít - smích (aneb Augustus řídí auto), romantiku (scéna v domu Anny Frankové <3) a samozřejmě i slzy (to asi ani nemusím zmiňovat).
A na závěr bych ráda připojila aspoň trailer na film, abychom si ho mohli lehce připomenout.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 katka219 katka219 | Web | 27. january 2015 at 20:36 | React

Také mám moc ráda jak knihu tak film! Shai i Ansel tam byli perfektní!:)

2 tvshowtime tvshowtime | Web | 30. january 2015 at 21:58 | React

:) tak koho tento rok není? :) asi jenom můj, at už uvidím jakýkoliv film na téma rakovina, nic to nepřebije Mandy Moore :D. Ale bylo to hezky zpracované, konec naprosto nečekaný..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement